KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15527132
nr 1552 7132
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Tusch, Stämpelsignerad. Bildmått: 13x11,5, yttermått inklusive ram: 33x30 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:24:00
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson